Civic Type R

SPORTOWA I PEŁNA ENERGII

Opływowy kształt nadwozia podkreślony wyrazistymi liniami zdradza powiązania ze światem wyścigów samochodowych, a stylistyka przestronnego wnętrza dodatkowo to podkreśla. Nowa Honda Civic Type R to wyjątkowy hatchback, który nie ma sobie równych.

Ciało i dusza

Całkiem nowe

20-calowe

aluminiowe obręcze kół

Więcej miejsca

420 litrów

pojemności bagażnika

Przewiń

Prawdziwe kolory

Wolisz jasną, sportową Hondę Civic Type R czy bardziej stonowany kolor? Wybierz kolor i przekonaj się, jak będzie wyglądać.

Championship white

Honda Civic Type R z boku w kolorze białym Championship White.

Przyciągają-ca spojrzenia

Zwinny i muskularny wygląd.

Widok Hondy Civic Type R z tyłu z lotu ptaka.

Honda Type R nie ukrywa swojego charakteru — od świateł tylnych aż po przednie jest to samochód przeznaczony do jazdy.

Type R jest niezwykle elegancka, a przy tym agresywnie sportowa. Została zaprojektowana z myślą o maksymalnej aerodynamice minimalizującej opór i unoszenie oraz stylistyce przyciągającej wzrok.

Niezapomniane wrażenia

Nowe 20-calowe felgi ze stopów lekkich dostępne tylko w Type R są doskonałym uzupełnieniem jej agresywnego, sportowego stylu. Samochód został nisko zawieszony, a idealnie pasujące do nadkoli opony 245/30 ZR20 wzmagają jego wyzywający wygląd. Trudno przejść obojętnie obok takiej sylwetki. Ostre linie nadwozia z kołami rozmieszczonymi bliżej jego przodu i tyłu pozwalają na lepszy przepływ powietrza nad i pod samochodem, zapewniając większą stabilność podczas jazdy z dużą prędkością.

Honda Civic Type R z przodu z włączonymi światłami przednimi.

Sylwetka przecinająca powietrze jak strzała — pozwala poprawić czas okrążeń.

Zbliżenie na nadkola i nawiewy Hondy Civic Type R.

Przepływ powietrza odbywa się możliwie blisko karoserii, zapewniając większą siłę docisku, mniejszy opór i mniej turbulencji.

Lider przestrzeni

To nie iluzja, to rzeczywistość.

Widok pod kątem sportowych foteli Hondy Civic Type R.

Te przeprojektowane sportowe fotele o kształcie zmodyfikowanym specjalnie dla Type R zapewniają komfort i trzymanie w każdych warunkach jazdy.

Honda Civic Type R charakteryzuje się czołową w swojej klasie przestrzenią wewnętrzną, nisko położonym środkiem ciężkości, większą przestrzenią nad głową i bardziej angażującą pozycją za kierownicą. Nowe, sportowe fotele o specjalnie wyprofilowanym kształcie, z jeszcze lepszym trzymaniem i poduszkami to najlżejsze fotele serii Type R, jakie dotąd stworzono.

Więcej miejsca

Jeśli nie masz chwilowo w planach ścigania się na torze, docenisz praktyczne walory Type R. Wyobraź sobie weekend poza miastem z przyjaciółmi. Duży bagażnik Type R z łatwością pomieści wszystkie akcesoria i torby podróżne.

Widok z przodu deski rozdzielczej i wnętrza Hondy Civic Type R.

Type R zachęca do wciskania pedału gazu niską pozycją za kierownicą i przyciągającymi wzrok, czerwonymi elementami wykończenia wnętrza.

Widok pod kątem deski rozdzielczej i skórzanej kierownicy Hondy Civic Type R.

Lepsza łączność

Dzięki temu systemowi nie musisz rozstawać się ze swoją rodziną, ulubioną muzyką ani znajomymi.

Zbliżenie na ekran Honda CONNECT Hondy Civic Type R.

Wybieranie funkcji na 7-calowym ekranie dotykowym Honda CONNECT przychodzi z łatwością za sprawą wyraźnych ikon.

Korzystając z funkcji Bluetooth® lub połączenia USB, można uzyskać dostęp do informacji i list odtwarzania na smartfonie. Możliwe jest również wyświetlenie interfejsu telefonu — za pomocą funkcji Apple CarPlay® lub Android Auto™ — na 7-calowym ekranie dotykowym w celu uzyskania dostępu do aplikacji, wykonywania połączeń oraz wysyłania i odbierania wiadomości, gdy samochód nie jest w trakcie jazdy*.

Więcej możliwości połączenia

Wstępnie zainstalowany internetowy odtwarzacz audio AHA™ umożliwia słuchanie ulubionych stacji muzycznych, podcastów oraz serwisów informacyjnych. Po zatrzymaniu pojazdu można nawet oglądać filmy za pomocą złącza HDMI.

Model wykorzystujący system rozpoznawania mowy Hondy Civic Type R.

Korzystając z funkcji rozpoznawania mowy przez Bluetooth®, można uzyskać dostęp do takich informacji jak listy odtwarzania zapisane na smartfonie.

*Tylko wybrane wersje. Dostępność funkcji Android Auto™ może ulec zmianie i różnić się w zależności od obszaru. Funkcje, zastosowania i usługi Apple CarPlay mogą ulec zmianie i nie być dostępne we wszystkich obszarach. Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc., zastrzeżonym w USA i innych krajach.